مرکز پشتیبانی 24 ساعته

0513-2282281-5

 ورود

 

EN

FA

پست الکترونیکی

  تماس با ما درباره ما برندینگ نیروگاه پالایشگاه انبار نفت صفحه اصلی

■□شرکت نفت زال پارس

شرکت زال پارس فعالیت خود را از سال 1383 به منظور ایجاد یک بنگاه اقتصادی فعال و کار آفرین در زمینه انواع خدمات نفتی ار قبیل خدمات تجاری ذخیره سازی توزیع ترانزیت و ترانس شیپ و تولید انواع فراورده های نقتی اغاز نموده است .

در سال 1385 پیرو اجرایی کردن اصل 44 قانون اساسی و برای نخستین بار در کشور احداث و بهره برداری از بزرگترین انبار نفت خصوصی کشور توسط شرکت زال پارس در زمینی به مساحت 12 هکتار با امکان ذخیره سازی 120 هزار تن انواع فراورده نفتی آغاز گردید.

این انبار در حال حاضر بزرگترین و تنها انبار نفت خصوصی کشور با میزان کار آفرینی 700 نفر می باشد.

شرکت زال پارس در سال های اخیر اقدام به واردات ، ترانزیت، ترانس شیپ و سواپ حجم بالایی از فراورده های نفتی نموده و هم اکنون دسترسی بالایی به بازارهای فرآورده در کشور های همسایه الخصوص آسیای میانه دارد .
شرکت زال پارس دارای 250 نفر پرسنل متخصص در زمینه های فنی مهندسی ، عملیات ،IT ،HSE و عملیات مالی و بازرگانی می باشد .

توان عملیاتی روزانه شرکت در زمینه دریافت ذخیره سازی و توزیع انواع فراورده های نفتی بالغ بر 5000000 لیتر می باشد

شرکت زال پارس با احداث یک پالایشگاه با ظرفیت 7000 بشکه بنزین و گازویل با استاندارد EURO4 , EURO5 امکان ارایه کالا به بازارهای  داخلی و خارجی با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است.


  نیروگاه خورشیدی 64 کیلوواتی زالپارس

 

  خدمات برندینگ

 

خدمات نیروگاهی

خدمات پالایشگاهی

خدمات ذخیره سازی

   

▪ ساخت و بهره برداری از جایگاه های نوین با جدیدترین طراحی و تکنولوژی جهان

ارائه خدمات نوین توزیع فراورده در جایگاه

ارائه خدمات نوین  پرداخت بیسیم(RF-ID)

مدیریت جذب و حفظ مشتری با استفاده از طرح های وفادارسازی مشتریان

در سال‌های اخیر با توجه به این که منابع انرژی تجدید ناپذیر رو به اتمام هستند این منابع مورد توجه قرار گرفته‌اند. در سال ۲۰۰۶ حدود ۱۸٪ از انرژی مصرفی جهانی از راه انرژی‌های تجدید پذیر بدست آمد.

 

▪ شرکت نفت زال پارس دارای 250 نفر پرسنل متخصص در زمینه های فنی مهندسی ، عملیات ،IT ،HSE و عملیات مالی و بازرگانی می باشد .شرکت نفت زال پارس با احداث یک پالایشگاه با ظرفیت تولید هفت هزار بشکه بنزین و گازوئیل با استانداردهای euro4 و euro5 امکان ارائه کالا به بازارهای داخلی و خارجی را با قیمت های رقابتی ایجاد کرده است

در سال 1386 خورشیدی در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی مبنی بر خصوصی سازی صنعت نفت اقدام به احداث اولین و تنها انبار نفت خصوصی کشور با ظرفیت ذخیره سازی 100 میلیون لیتر فراورده نفت کوره و عملیات روزانه 6000000 لیتر انواع فراورده نموده که در سال 1389 به حول و قوه الهی مورد بهره برداری قرار گرفت .


اخبار زالپارس مکاتبات اداری

اتوماسیون اداری واحد رایانه
گالری زالپارس

پست الکترونیکی زالپارس

نام کاربری:
کلمه عبور:
 
مرا بخاطر بسپار
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام  
 
 

 


در راستای سیاست های وزارت محترم نفت و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در خصوص اجراء طرح برندسازی جایگاه های توزیع سوخت ، شرکت نفت زال پارس در تاریخ 1395/8/12 موفق به دریافت مجوز فعالیت بعنوان برند شرکت های زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی در ایران گردید.

 

 

   
   

شرکت مهندسی نیرو سازان زال در سال 1390 تاسیس گردید که فعالیت آن در زمینه های نیروگاههای خورشیدی (Solar Power Plant)  سیستم های جمع آوری بخارات فراورده های نفتی(Vapour Recover Unit) و اتوماسیون صنعتی(Industrial Automation) می باشد.

شرکت مهندسی زال فراتک در سال 1397 تاسیس گردید که فعالیت آن در زمینه های توسعه سیستم های نرم افزاری صنعتی و غیر صنعتی می باشد 

 
 

Zalpars contact information

 

TELL +98-51-32282281-6

 

FAX  +98-51-32282289

 

E-MAIL :Info@zalpars-oil.com

   
 

Postal Code :no 14 modares street, mashhad, iran

   

2016 Zalpars All rights reserved©

 
   
        051-32282281-5 314- 5 داخلی

مرکز پشتیبانی 24 ساعته عملیات (کنترل موجودی)